Autoryzowany sklep dystrybutora jane iredale | Darmowa dostawa od 99 zł | Konsultacje telefoniczne i online | Zadzwoń do nas: 724-242-420

Historia firmy

Grupa PROTEA, której częścią jest Fontanna Młodości specjalizuje się w Kompleksowej Terapii Odmładzającej. Współwłaścicielką jest absolwentka łódzkiej Akademii Medycznej, mgr kosmetologii Wioleta Kłoniecka, która już w połowie lat 80-tych prowadziła studio kosmetyczne w Szczecinie, gdzie zdobywała pierwsze szlify kosmetologii.

 

Bliska współpraca z dr Desmondem Fernandesem https://drdes.co.za/ (twórcą Environ Skin Care https://environskincare.com/) zaowocowała otwarciem w Johannesburgu (Republika Południowej Afryki) swojej pierwszej Kliniki Kosmetologii Anti Aging.

„Moim marzeniem było stworzenie koncepcji anti-aging, która opóźnia procesy starzenia, jak również umożliwia ich długotrwałe odwrócenie w naturalny, estetyczny sposób. Tak powstała „Fontanna Młodości”, a jej hasło „Młodym przez życie” stało jest naszą dewizą. Dlatego razem odkrywajmy nowe, nieznane dotąd horyzonty tej powstałej niedawno dziedziny medycyny.

Inspiracją nazwy „Fontanna Młodości” był XVI-wieczny obraz niemieckiego malarza okresu renesansu Lucasa Cranach http://lucascranach.org/DE_smbGG_593 przedstawiający nie tylko cudowne odmłodzenie jako efekt kąpieli w mitycznej fontannie lecz również jego wpływ na jakość dalszego życia.

Dzięki determinacji naszych specjalistów, dla których liczy się satysfakcja, zaufanie i zadowolenie pacjentów, osiągamy imponujące efekty. Z nami zyskasz więcej młodości każdego dnia!” – mówi Wioleta Kłoniecka.


„Wierzymy w to, że najpiękniejszy makijaż to zdrowa, promienna skóra o nieskazitelnym wyglądzie, bez efektu maski” - Joanna Kaniewska - Brand Manager & Art Director marki jane iredale.


Pragniemy dostarczać skórze najwyższej jakości certyfikowanych produktów mineralnych i wegańskich - bez talku, parabenów, sztucznych barwników i konserwantów, o działaniu leczniczym i anti-aging. Marka jane iredale , to nie tylko idealny makijaż lecz przedłużenie codziennej pielęgnacji skóry.


„Profesjonalne i indywidualne podejście sprawia, że każdy problem staje się dla nas wyzwaniem, a jego rozwiązanie satysfakcją. Przyjazna atmosfera pozwala dobrać kompleksową pielęgnację anti-aging, zdrowy makijaż, a także suplementy na miarę indywidualnych potrzeb skóry. U nas poczujesz się wyjątkowo!” – Martyna Grzelec – Retail Manager & Social Media. 


„Nasz zespół stale poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny anti-aging, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy najlepszych specjalistów z całego świata. Ciągłe szkolenia pozwalają nam na utrzymanie najwyższej, światowej jakości usług, a dbałość o najmniejsze detale sprawia, że nasi Klienci pozostają z nami na lata." - Natalia Woś – Szkoleniowiec marki Environ.


Protea Anti Aging jest wyłącznym dystrybutorem specjalistycznej aparatury oraz kosmeceutyków, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynku usług medycyny estetycznej i kosmetologii, a rezultaty ich zastosowania są poparte wieloletnimi badaniami klinicznymi przez naukowców, lekarzy i kosmetologów. Oto nasze marki:


ENVIRON - firma kosmeceutyczna, powstała w 1990 r. w Afryce Południowej, której założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes.

JANE IREDALE leczniczy makijaż mineralny - firma kosmetyczna, powstała w 1994 r. w Ameryce Północnej, której założycielem jest charakteryzatorka telewizyjna i teatralna - Jane Iredale.

 


Protea Anti Aging jako główny dystrybutor ww. marek współpracuje z 250 gabinetami kosmetycznymi, salonami odnowy, ośrodkami spa, hotelami czy klinikami chirurgi plastycznej oraz medycyny estetycznej w Polsce. Współpraca z naszą firmą to gwarancja skuteczności oraz sukcesów we wspólnym prowadzeniu polityki handlowej.


Rewolucyjny program 3P

Program „3P” umożliwia dobór efektywnej kuracji oraz śledzenie jej postępów. To kompleksowy program przeznaczony dla każdego, kto pragnie uzyskać najlepsze, długoterminowe efekty odmładzania wyłącznie dzięki bezinwazyjnym i sprawdzonym metodom.

SPRAWDŹ CZY TWOJA PIELĘGNACJA JEST EFEKTYWNA

SPRAWDŹ CZY MOŻESZ ZROBIĆ COŚ WIĘCEJ DLA TWOJEJ SKÓRY

Kompleksowa Koncepcja Anti Aging 3P, czyli połączenie trzech zorientowanych na rezultaty marek Environ, jane iredale™ eko makijaż mineralny oraz suplementów dla skóry daje nieporównywalne z innymi metodami spektakularne efekty u pacjentów.

CO ZROBIĆ ABY UZYSKAĆ PIĘKNA I ZDROWĄ SKÓRĘ?

WSPIERAJ SKÓRĘ ZARÓWNO OD ZEWNĄTRZ I OD WEWNĄTRZ

ZMIERZ EFEKTY

PRZYJMIJ idealnie skomponowany suplement diety dla skóry ADVANCED Nutrition Programme, odżywiając ją od wewnątrz.

POKREMUJ skórę dermokosmetykiem ENVIRON® o sprawdzonych, długotrwałych efektach anti-aging.

POMALUJ ekologicznym makijażem mineralnym jane iredale™ eko makijaż mineralny o właściwościach odmładzających i leczniczych.

PROGRAM 3P UMOŻLIWIA DOBÓR EFEKTYWNEJ KURACJI produktami Environ, ANP oraz jane iredale™ ORAZ ŚLEDZENIE JEJ POSTĘPÓW aparaturą do komputerowej analizy skóry Opatra.


Jesteśmy w stanie uzyskać efekty i je pokazać, a nie tylko o nich mówić. Dzięki przeprowadzonej analizie pacjent ma możliwość otrzymać indywidualną, dopasowaną do jego stanu skóry, receptę zabiegów w gabinecie oraz rekomendowanych produktów do stosowania w domu.


Program 3P przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie uzyskać najlepsze rezultaty bezinwazyjnymi i sprawdzonymi metodami oferowanymi w przystępnej cenie. W celu uzyskania zasad współpracy partnerskiej programu „3P” serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym Protea AntiAging pod numerem telefonu: 722 212 305/ 22 824 25 36, lub adresem e-mail: eczubek@proteaantiaging.pl

Młodość, luksus, pewność siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl